Movies
Ratings
15
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0