Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Fishermen and the City 3Rated ★ 3.5
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5