Movies
Ratings
203
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ChaosRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5