Series
Ratings
33
BrainRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0