Movies
Ratings
15
InsurgentRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0