Series
Ratings
54
Spring WaltzRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
MaskRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5