Movies
Ratings
32
The Dark KnightRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0