Titles you rated
WantedRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0