Movies
Ratings
95
Our Little SisterRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0