Movies
Ratings
17
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0