Titles you rated
Liar GameRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0