Series
Ratings
34
Better Call SaulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5