Series
Ratings
45
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 1.0
GiantRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0