Movies
Ratings
29
Escape PlanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0