Movies
Ratings
314
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5