Movies
Ratings
36
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 4.5