Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0