Movies
Ratings
1210
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
Around the TableRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5