Series
Ratings
55
Brush Up LifeRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 3.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Sex, ExplainedRated ★ 3.5