Titles you rated
TwilightRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
KrrishRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
DarkmanRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 0.5