Series
Ratings
113
WantedRated ★ 1.0
Beautiful MindRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 2.5
- The LoverRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
TazzaRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0