Titles you rated
The HeirsRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0