Series
Ratings
156
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Kichijoji Dake ga Sumitai Machi desu ka?Rated ★ 3.0
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0