Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
BilluRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Om Shanti OmRated ★ 4.0
Bajrangi BhaijaanRated ★ 3.5
RockstarRated ★ 5.0- DilwaleRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
PKRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
PenelopeRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0