Movies
Ratings
257
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
- Generation WarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Grand PrixRated ★ 1.0