Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0