Movies
Ratings
200
Taken 2Rated ★ 4.0
PossessedRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.0