Titles you rated
New HeartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5