Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 0.5
TangledRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
LolitaRated ★ 1.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0