Movies
Ratings
20
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0