Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5