Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0