Series
Ratings
87- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0