Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0