Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0