Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0