Series
Ratings
135
BodyguardRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
WeedsRated ★ 3.5