Movies
Ratings
757
DunkirkRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0