Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
My Love ToramRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0