Movies
Ratings
30
GravityRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0