Movies
Ratings
42
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5