Series
Ratings
11
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0