Movies
Ratings
142
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5