Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5