Titles you rated
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
The Witch's DinerRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
AbyssRated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 3.0
FlexxCopRated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 1.5
May It Please the CourtRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0