Movies
Ratings
294
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5