Series
Ratings
26
The RebelRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.0