Movies
Ratings
1486
The World of LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5