Movies
Ratings
22
We Have a PopeRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0