Movies
Ratings
309
ParasiteRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0